NAŠE SLUŽBY

Zaujalo vás ekologické ruční mytí aut? Chtěli byste vyzkoušet naše služby? Vybrat si můžete buď Mytí na pobočce nebo Mobilní mytí – obě naše služby poskytujeme po předchozí objednávce na tel. +420 606 531 198 ve stejné kvalitě i ceně. Za mobilní mytí pouze účtujeme příplatek za dojezd za klientem.

MYTÍ NA POBOČCE

Pobočku ekologického ručního mytí aut najdete v parkovacím domě CityGreenPark v Českých Budějovicích na adrese F.A. Gerstnera 52, 370 01, České Budějovice. Auta čistíme v -1. patře parkovacího domu.

Pokud využijete našich služeb, nemusíte platit parkování.

JAK NA TO?

  1. při vjezdu do parkovacího domu si vezměte parkovací lístek
  2. předejte nám parkovací lístek spolu s vozidlem
  3. po čištění vám předáme zaplacený parkovací lístek, díky kterému budete moci garáže opustit zcela zdarma

MYTÍ U ZÁKAZNÍKA

Když si to budete přát, přijedeme přímo k Vám a vyčistíme Vám vůz přímo v garáži. Službu provádíme po dohodě a ve stanoveném časovém úseku. 

Zatímco Vy se věnujete doma nebo ve firmě jiné práci, My Vám vyčistíme ekologicky vůz!

JAK SI SLUŽBU OBJEDNAT?

  1. zavolejte nám na číslo +420 606 531 198 a sdělte nám své časové možnosti a vybraný mycí program
  2. pro objednání služby si prosím také připravte SPZ, tovární značku a model vašeho vozu
  3. objednat službu si můžete také na emailu info@green4cars.cz

KORPORÁTNÍ ČIŠTĚNÍ

Všem odpovědným společnostem nabízíme ekologicky šetrné čištění jejich vozového parku. Jsme přesvědčeni, že se sázka na úsporu vody vyplatí.

Všem našim partnerům garantujeme prvotřídní spolehlivost, vynikající výsledek a v neposlední řadě, aktivní zapojení do procesu odpovědnosti k životnímu prostředí.

Připojte se k ekologicky odpovědnému chování také vy!

MÁME DOSTATEK ZKUŠENOSTÍ

Umíme čistit jeden vůz, celou firemní flotilu, nebo dodávkové vozy. Včas dorazíme na vámi určené místo a vyčistíme vše, na čem se společně domluvíme. K čištění nepotřebujeme vodu a v žádném případě nezanecháme žádný odpad. Vše zůstává čisté, bez ekologické zátěže.

FINANCOVÁNÍ

Předem stanovenou odměnu za naši práci, můžete uhradit hotově, kreditní, nebo CCS kartou, případně vám na konci měsíce zašleme fakturu.

NAŠE SLUŽBY VYUŽÍVÁ